3. ročník Kempu Sokolu Lhota vycházel z principů DNS

Ve dnech 3.–7. 8. proběhl už třetí ročník Letního příměstského táboru Sokolu Lhota, který vychází z principů projektu Děti na startu. Kempu se zúčastnilo 32 dětí a staralo se o ně 6 trenérek. Program odpovídal jako vždy hlavní myšlence Dětí na startu – všestrannosti.  Děti si prošly gymnastickou průpravou a seznámily se s gymnastickým nářadím, v atletice se zdokonalily v hodu, skoku dalekém, vyzkoušely si štafetu a také došlo na některé testy rychlosti a obratnosti. Tyto aktivity jsme doplnili spoustou drobných a průpravných her, asi největší úspěch u dětí měla tematická šipkovaná na hrad Vízmburk a překážková dráha.

„Myslím si, že si celý týden trenéři i děti užily (a o to nám hlavně jde). Věříme, že se spolu uvidíme zase příští rok.“

Za všechny trenéry podílející se na organizaci kempu Děti na startu

Sylva Mudrochová

VŠECHNY FOTKY NAJDETE ZDE: https://uloz.to/file/CszgDgVWvHC5/kemp-sokol-lhota-2020-zip (FOTO www.martinkabrt.cz)

HESLO: sokollhota