4. ročník Kempu Sokolu Lhota a 18 nadšených dětí

4. ročník kempu je již minulostí, ale myslím, že si jej budeme všichni dlouho pamatovat. Kempu, který se konal v Lhotecké tělocvičně  se zúčastnilo 18 dětí (5 děvčat a 13 chlapců) převážně předškolního věku.

Náplní kempu, jak už je v projektu „Děti na startu“ zvykem, byla všestrannost. Děti si vyzkoušely atletiku, gymnastiku, otestovaly si míčové dovednosti, soutěžily v obratnosti, hrály hry jak v tělocvičně, tak v přírodě. Ve čtvrtek se zúčastnily indiánské stezky „Poklad na Špinavém jezeře“, kde střílely šípy na bizona, překonávaly území hadů na slacklině, vymýšlely indiánský pokřik, vydaly se lodí na jezero pro indicii k náčelníku Mašutovi. Pak si „ulovily“ řízek v Kiosku na Špince a posilněni došly ke studánce, kde je čekal poklad. Za tento krásný, dobrodružný a skvěle připravený výlet děkujeme Kristýně Kadečkové a Matoušovi Kubečkovi.

Byli jsme velmi mile překvapeni, jak takto malé děti byly pozorné a skvěle zvládly cviky, které pro ně byly úplně nové. Zdatně a s nadšením se pouštěly do všech her a soutěží. Ukázaly svou vytrvalost při dlouhé výpravě za hledáním pokladu.

Myslím si, že se tento ročník kempu povedl. Děkuji instruktorkám Zuzce, Zojce, Odetce a Danče za pomoc.

Za všechny trenéry podílející se na organizaci kempu Děti na startu

Mgr. Sylva Mudrochová

vedoucí instruktorka projektu „Děti na startu“

VŠECH 100 FOTEK V TISKOVÉ KVALITĚ NAJDETE ZDE:
www.zonerama.com/Volejbalck/Album/7489003 (FOTO www.martinkabrt.cz)
bit.ly/3rLdQc5 (odkaz pro stažení všech fotografií)

HESLO: dns

Napsat komentář