3. ročník kempu gymnastiky 2021 bude!

Chystáme pro Vás 3. ročník gymnastického kempu pod vedením Sylvy Mudrochové. Přihlášky a informace najdete zde. Jak viděla loňské soustředění sama Sylva?

Pohroma-dě 🙂

„Chtěla bych touto cestou poděkovat rodičům, kteří podpořili své ratolesti v rozvoji  gymnastických dovedností a děti přihlásili na gymnastické soustředění. Celý týden se o děti staralo 5 trenérů. Novou trenérskou posilou byla Lucka Řezníčková, trenérka a závodnice z Brna. Dopoledne jsme věnovali atletice a posilování a odpoledne jsme věnovali nácviku nových prvků a zdokonalování  prvků již naučených. Oproti loňskému roku jsme soustředění zpestřili šipkovanou se zajímavými úkoly. Celý týden bylo počasí s tropickými teplotami a proto jsme byli rádi a touto cestou moc děkujeme manželům Vítkovým za sponzorský dar pro všechny zúčastněné ve formě zmrzliny. Chválím děti za disciplínu a nasazení a těším se příští rok zase na soustředění nashledanou.“

VŠECHNY FOTKY Z MINULÉHO ROKU NAJDETE ZDE: https://uloz.to/file/AKEgfMycRCXs/kemp-gymnastiky-2020-zip (FOTO: www.martinkabrt.cz)
HESLO: sokollhota
Napsat komentář