FLORBALOVÝ TURNAJ LHOTA 2018

V sobotu 16.6.2018 pořádal Sokol Lhota v naší lhotecké tělocvičně florbalový turnaj mládeže. Toto klání mělo 2 kategorie. Starší ročník narození 2004-2001 a mladší 2005 a 2006. U mladších bylo 5 týmů a ve starších 4. Kupodivu nebyla k vidění jen chlapecká účast, což je obvykle běžné. Ale byla zde i smíšená družstva. Jedno dokonce ryze dívčí, což byl i unikát nejen tohoto turnaje. Bitvu o florbalového šampióna zahájilo v 9 hodin derby domácích lhoteckých týmů. Zápasy se střídaly postupně podle rozpisu. Starší kategorie střídala mladší.

Mladší kategorie hrála systémem každý s každým na body. Za vítězství 3, za remízu 1, za prohru 0. Nakonec se sečetly body, z toho vyšel vítěz. Starší kategorie hrála navíc ještě play-off. Hrálo se, bohužel jen, z důvodu malé tělocvičny, systémem 2+1. Dva hráči v poli a brankář. Hra měla spád a byly k vidění pěkné zápasy. Jeden napínavý souboj střídal další. Hrálo se jak o život. Byly to tvrdé bitvy. Každý toužil stát se florbalovým mistrem a získat tak pohár a zlaté medaile.

Vše bylo dobojováno v cca 13:30. Potom proběhlo slavnostní vyhlášení s předáním cen. Byly vyhlášeny a oceněny i individuální výkony nejlepšího brankáře a střelce.

eeeeeee
eee
ee

Děkuji a vážím si všech zúčastněných, kdo jste nelenili a místo sedění doma udělali něco pro zdraví. Tak snad zase někdy. Sportu zdar a florbalu zvlášť!

Jan Vlček

1 komentář u „FLORBALOVÝ TURNAJ LHOTA 2018“